Осінь-чаріниця

Дата: 15.09.2023 14:02
Кількість переглядів: 14

За вікном зараз осінь...    Золота пора року, що дивує багатством кольорів, фантастичним поєднанням фарб: від яскравих, вражаючих уяву, до розмито-прозорих півтонів. Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, грона горобини, калини тощо.

Щороку в жовтні в нашій школі проходить виставка осінніх композицій. Цьогоріч виставка пройшла під назвою «Осінь- чарівниця». На виставці були представлені найрізноманітніші роботи з осінніх квітів.

Вражало все: і підбір квітів, і фантазія учасників. Учні з натхненням підійшли до створення композицій. Дякуємо всім учасникам за участь у виставці та за свято, готуючись до якого можна проявити свої осінні фантазії, уміння в поробках з квітів та насолодитися золотими кольорами осені, запахом її чарівних квітів.