"Здорові зуби – запорука здоров’я"

Дата: 20.03.2023 22:27
Кількість переглядів: 359

20 березня відзначається Всесвітній день здоров'я ротової порожнини. З цієї нагоди хочемо нагадати, що чистити зуби та приходити до стоматолога потрібно, починаючи з 6 місяців. Щасливий той, хто не знає, що таке зубний біль. А щоб якомога краще убезпечити себе від такого неприємного відчуття, сьогодні в нашій школі учні провели акцію «Здорові зуби – запорука здоров’я». І хоча захід відбувався у жартівливій формі, але всі віднеслися до акції серйозно та з відповідальністю. На завершення кожен учень отримав «тематичний подаруночок» від Славської селищної ради. Подробиці у фотозвіті.